Üyemiz olun Makaleleriniz Yayınlansın

Sizde Üyemiz olun Makalelerinizi Yayınlayalım Ücretsiz Backlink Kazanın. 

Googleda Sıralamanızı Makale SEO su ile yükseltin

Makaleler

Eşya Deposu

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Eşya Deposu, Tayin olduğunuzda veya evinizde tadilat yaparken eşyalarınızı bir süreliğine güvenli olarak saklayabileceğiniz ve sizin için özel olarak hazırlanmış depolama üniteleridir. bu üniteler güvenli ve rutubetsiz bir şekilde depolarda saklanır. bir eşya deposunun en önemli özellikleri

 

1. Modüler bir yapıda olup her ihtiyaca uygun yapılmasıdır.

2. Böcek veya çeşitli haşerelere karşı belirli peryotlarla ilaçlama ve dezenfekte edilmelir.

3. Kişiye özel olmalı ve sadece kişinin kendi kontrolünde açılmalı ve yeri değiştirilmelidir.

4. Her türlü doğal afete karşı sigorta yapılmış olmalıdır.

5. Maliyeti minimum seviyede olmalı ve ek maddi yük getirmemelidir.

bu özelliklere sahip olan DepODA eşya deposu Depolama Merkezlerimizde siz değerli müşterilimizin hizmetine sunulmuştur. 

DepOda Üniteleri Her Biri ihtiyacınıza Özgü olarak kullnılan ve Depolama Merkezinde saklanan ünitelerdir. Kullanılan malzemeler bir kere ambalajlanıp depolandıktan sonra sadece sizin gözetiminizde açılabilir veya taşınabilir. 

Depolama merkezimizde bulunan Eşya Deposu DepODA üniteleri 24 Saat Kamera İle İnternet Üzerinden izlenebilmekte ve bu sayede müşteri memnuniyeti artırılmaktadır.Eşya deposu DepODA ünitelerinin her biri ihtiyacınıza göre kurulduğu için maliyet asgari seviyeye inmektedir. böylece bütçenize ek yük getirilmemektedir. 

Her bir DepODA ünitesi ve Depolama Merkezi ZETOX firmasınca Ayda 1 kez İlaçlanmakta ve böylece eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. 

Her bir eşya deposu DepODA ünitesi ayrı ayrı ve Tüm Depolama Merkezi Sigorta yapıldığı için olası bir deprem, yangın veya taşıma esnasında uğrayabilecekleri zararlar sigorta kapsamına alınmakta ve Maddi zarar asgari seviyeye indirilmektedir. 

Bize Emanet Ettiğiniz eşyalarınız bizim için çok değerlidir.