Üyemiz olun Makaleleriniz Yayınlansın

Sizde Üyemiz olun Makalelerinizi Yayınlayalım Ücretsiz Backlink Kazanın. 

Googleda Sıralamanızı Makale SEO su ile yükseltin

Joomla 2.5 için SEO-SEF Plugin

Kullanıcı Oyu:  / 0

Joomla 2.5 için ilk kez türkçe hazırlanmış bir plugini tanıtmak istiyorum. Bu Plugini kendim yazdım ve kullanımınıza sunuyorum. plugini yükledikten sonra değişiklik yapmanız gereken bir kaç nokta var 
öncelikle plugins dizini içerisinde bulunan seosefextender.php dosyasına girerek Facebook ID numarasını kendi uygulamanızın ID numarası ile değiştirmeniz gerekmektedir. bu sizin uygulamanızın içerisinde bulunan anahtarı aktive edecektir. böyleleikle sayfanız facebook a eklendiğinde sizi işaret eder hale gelir.
2. nokta yine aynı yerde bulunan facebook uygulama Open graph resim yolunu değiştirmek olmalıdır. 
ve son olarak varsa kendi düzenlemek istediğiniz ayrıntılar bu kısımlarıda korkmadan düzenleyin.
Daha Sonra sitenizin admin panelinden giriş yaparak plugins uyumluluk yöneticisindenSEO-SEF extender eklentisini aktive edin böylece artık sizin sitenizde google için daha kolay erişilebilir bir site olacaktır. her türlü soru ve önerileriniz için banaBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  mailadresinden ulaşabilirsiniz.

nakliyat Joomla SEO Google Plus Sayfam

EVDEN EVE NAKLİYAT

Kullanıcı Oyu:  / 0

Taşınmak, sizin için büyük bir sorun mu? Muhtemelen öyledir. Birçok insan taşınmaktan ve eşya toplamaktan nefret eder. Genellikle yeni bir eve yerleşmek keyiflidir. Yeni bir ev ve yeni bir başlangıç. Bu yüzden dekore etmek eğlenceli olacaktır ancak taşınmanın sevilmeyen kısmı toplanmak ve nakliye. Her ne kadar taşınmak korkutucu gibi bir iş görünse de yapacağınız bilinçli tercihlerle taşınmak artık hiç sorun değil.

 Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar bu sorunu akılcı çözümlerle kolaylaştırıyor. En önemlisi de size yapacak bir işin kalmaması. Nakliye firması bir taşınmada gerekli olan tüm aşamaları kendisi yapmaktadır. Sadece ve eğer isterseniz özel eşyalarınızı siz toplar ve paketleyebilirisiniz. Bunun dışında mobilya, elektronik, süs eşyaları, ofis malzemeleri gibi eşyaları firma güvenli bir şekilde nakliye edecektir.

 

 Evden eve nakliye firmaları müşterilerine sundukları hizmetleri sistematik olarak gerçekleştirirler. Paketleme servisi, taşıyıcı personel ve araç filosundan oluşan iş bölümü nakliyenin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bazen yüksek ya da ulaşıma uygun olmayan binalar için asansörlü sistemler kurulabilir. Kapı genişliklerine ya da apartman boşluklarına sığmayan eşyalar bu sistemler sayesinde daha kolay taşınmaktadır. Ayrıca nakliye firması eşyaların çokluğuna göre personel ve araç sayısını belirler. Şartlara göre nakliye gerçekleştirilir. Nakliyenin her aşamasında personellerin müşteriye ve çevreye duyarlı davranması çok önemli. Bu yüzden profesyonel nakliye firmaları personellerine önce eğitim vermektedir. Eğitimli personeller işlerine her zaman daha fazla özen gösterir ve bilinçli çalışırlar. Çalışma boyunca ev sahibine karşı duyarlı davranır ve isteklerini dikkate alırlar. Tabi eğer taşınma sırasında orada olmak isterseniz. Çünkü nakliye firmasının uzman ekibi ev sahibinin yönlendirmesine ihtiyaç duymadan planlı bir şekilde çalışabilir.

 

 Şehirlerarasında veya şehir içinde evden eve nakliye yapmak, taşınmak, iş yerlerini ve benzeri kurumları taşımak artık çok kolay. Sadece doğru firmayı seçmeniz gerekiyor. Profesyonel nakliye firmaları ile çalışmanın büyük avantajları vardır. Eşyaların uygun şekilde ambalajlanarak toplanması, taşınması, yerleştirilmesi ve tüm bu süreçler içinde garanti kapsamında olması müşteri memnuniyetini arttırıyor. Üstelik kaliteli hizmet almak içinde korkulan rakamlar ödemeniz gerekmiyor. Taşınma işini daha uyguna halletmek fikri ile işin ehli olmayan kişilerle çalışmak sizin için daha fazla kayıplara neden olabilen büyük bir hata olabilir. Sonuçta taşınan eşyalar içinde çok maddi ya da manevi açıdan çok değerli olan eşyalarda olabilir. Yaşanacak herhangi bir aksilik ya da kaza durumunda firma kısmen ya da tamamen maddi kayıplarınızı karşılamaya çalışacaktır ancak manevi kayıpların yeri hiçbir zaman doldurulamaz. Ayrıca zaman kaybetmiş ve gereksiz strese girmiş olacaksınız. Bütün bu risklere girmek yerine güvenli ve daha kolay bir seçim yapın. Profesyonel nakliye firmaları ile işiniz her zaman daha kolay olacaktır.